Dzień Pierwszoklasisty 2014

30 września uczniowie klas pierwszych Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka obchodzili swój wielki dzień - Dzień Pierwszoklasisty, który( połączony z obchodami Dnia Chłopaka) obfitował w wiele ważnych i godnych zapamiętania momentów.

Na 2 lekcji uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami spotkali się na uroczystości Pasowania na Gimnazjalistę. Było uroczyste wprowadzenie pocztu sztandarowego, ważne słowa o Patronie, Ojcu Ludwiku Wrodarczyku, przypomnienie historii i sukcesów szkoły i wreszcie ślubowanie na sztandar szkoły. Ceremonię poprowadzili Karolina Szymon i Bartosz z Prezydium Rady Młodzieży, których wspierała mgr Weronika Sitarz - zastępca dyrektora szkoły. Piękny to był moment. Pełen powagi i wzruszenia.
Tradycyjnie Dzień Pierwszoklasisty miał drugą, zabawowo-integracyjną część przygotowaną przez Radę Młodzieży i uczniów klas pierwszych przygotowanych przez wychowawców klas. Pierwszoklasiści wzięli udział w wielu śmiesznych, aczkolwiek często skomplikowanych konkurencjach. Zespoły klasowe zaprezentowały również swoje programy artystyczne. Wszyscy wspaniale się bawili, czym zasłużyli na miano pełnoprawnych członków społeczności Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie.Zapraszamy do wspomnieniowej galerii zdjęć Śmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.