Wizyta Partnerska Szkół 1 - 3 października 2014 - dzień drugi

Drugi dzień Wizyty Partnerskiej uczniów Gimnazjum nr1 z Boguszowa - Gorców miał charakter edukacyjno - rekreacyjno - wycieczkowo - integracyjny. Nasi goście, pod opieką nauczycieli Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, zwiedzali tym razem najciekawsze miejsca okolic Radzionkowa. A więc tradycyjnie udali się do zabytkowej sztolni "Pstrąg", a po spożyciu posiłku, zażyli kąpieli w basenach i jacuzzi tarnogórskiego Aqua Parku.
Wieczorem, na Księżej Górze odbyło się spotkanie integracyjne

osób zaangażowanych w realizację tej wizyty partnerskiej ( gości, ich opiekunek, uczniów i rodziców przyjmujących w swoich rodzinnych domach kolegów z miasta partnerskiego, dyrekcji szkoły i nauczycieli). Wszyscy częstowali się grilowanymi  kiełbaskami i krupniokami, warzywną sałatką oraz napojami, a także specjalnie na tę okazję upieczonym - pysznym ananasowym i orzechowym ciastem.
Podczas spotkania pan dyrektor, mgr Marek Napieraj podziękował rodzicom i uczniom naszej placówki za pomoc w realizacji wizyty partnerskiej i zaproszenie uczniów z Boguszowa - Gorców do swoich domów. Byłą też muzyka i pląsy. Ukoronowaniem wieczoru było wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.