NAGRODY BURMISTRZA 2014

14 października 2014 r. odbyła się uroczysta akademia miejska z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nauczycieli Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka reprezentował dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj, zastępca dyrektora, mgr Weronika Sitarz oraz nauczycielka chemii i informatyki, mgr inż. Aldona Socha. Uczniów reprezentowało 6 absolwentów szkoły, którzy zostali zaproszeni na uroczystość wraz ze swoimi rodzinami.

 

mgr inż. Aldona Socha, nauczycielka chemii i informatyki, za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej otrzymała z rąk dr Gabriela Tobora Nagrodę Burmistrza Miasta.

Nie był to jedyny moment, w którym serca dyrekcji wypełniała radość i duma.

Aż 6 absolwentów naszej placówki zostało uhonorowanych Nagrodą Burmistrza Miasta. Oto nagrodzeni:

Nagroda I stopnia  - Łukasz Ungier
Nagroda II stopnia – Jaruszewski Dawid
Nagroda III stopnia – Nicole Cieplik, Szymon Kisiel, Łukasz Tomczyk, Patryk Zapała

Uroczystość uświetniły doskonale przygotowane i pięknie przedstawione prezentacje artystyczne uczniów szkoły Podstawowej nr 2.

Burmistrz Miasta, dr Gabriel Tobor oraz Dyrektor Zakładu Placówek Oświatowych, pani Joanna Kwiecińska złożyli nauczycielom życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uhonorowani Nagrodą Burmistrza Miasta nauczyciele i uczniowie oraz ich rodzice otrzymali szczere i gorące gratulacje wraz z życzeniami dalszych sukcesów.
Społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie dołącza się do GRATULACJI, składając je z dumą naszym wspaniałym ABSOLWENTOM i NAUCZYCIELCE.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.