Warsztaty kreatywnego tworzenia zakładek do książek

Młodzież klas III gimnazjum przystąpiła do realizacji jednego z zadań w ramach:„ Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, czyli wykonania  zakładek do książek. Uczniowie kreowali niepowtarzalne dzieła sztuki opatrzone znaczkiem; Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i sloganem propagującym czytanie. Zakładki przyozdabiali różnymi materiałami, stosowali różnorakie formy i techniki. Prace artystyczne  wykonywali pod okiem nauczycielki plastyki, mgr Weroniki Sitarz. Te niepowtarzalne arcydzieła uczniowskiego talentu będą zaprezentowane na wystawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radzionkowie, a najlepsze dzieła sztuki zostaną nagrodzone.

Aktyw biblioteczny wraz z nauczycielem bibliotekarzem

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.