Sukces Bartosaza Niewiadomskiego w Konkursie Krasomówczym!!!

W dniu 3 listopada w szranki XVII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego stanął uczeń naszego gimnazjum – Bartosz Niewiadomski. Zmierzył się z 31 uczestnikami eliminacji półfinałowych, przygotowując przemówienie inspirowane myślą Alberta Einsteina: „Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym”. Bartosz został uhonorowany WYRÓŻNIENIEM !
Jury, oceniając młodych oratorów, koncentrowało się nie tylko na umiejętności  zaprezentowania tematu przemówienia piękną polszczyzną, dowodzącą sprawności językowej, lecz przede wszystkim na oryginalności i trafności  rozważań myśli ujętej w temacie konkursu. Nasz przedstawiciel, Bartosz, został wyróżniony właśnie za umiejętności aktorskie, piękną dykcję, swobodę w poruszaniu się na scenie, a także wykorzystanie retoryki przemówienia dla wzbudzenia w słuchaczach refleksji błyskotliwymi przemyśleniami.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.