Ostatnie warsztaty w ramach Ogólnopolskiego Projektu „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły” w Gimnazjum m. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie.

7 listopada 6 RUN ( 2 rodziców, 2 uczniów, 2 nauczycieli) uczestniczyło w ostatnich warsztatach w ramach Ogólnopolskiego Projektu „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły” w Gimnazjum m. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie.

Szkolny Projekt Współpracy powstaje dzięki udziałowi  w szkoleniach i warsztatach 6RUN ( 2 rodziców, 2 uczniów i 2 nauczycieli). Tym razem w warsztacie uczestniczyli: 2 rodziców - pani Agnieszka Jasiok oraz pani Juraś, dwoje uczniów - Szymon Jasiok i Aneta Rabsztyn oraz opiekunka Rady Młodzieży mgr Barbara Skiba i mgr Joanna Bojczyk.
Trwają intensywne prace zmierzające do wypracowania modelowego dla naszej szkoły Programu Współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami.
Niektóre elementy Programu już są realizowane ( po zaopiniowaniu przez Radę Rodziców i Radę Młodzieży). Ostateczna wersja Programu zostanie przedłożona społeczności szkolnej pod koniec listopada bieżącego roku i wdrożona do realizacji.
Projekt ten zostanie również wysłany na Konkurs Dobrych Praktyk na najlepsze programy.
Po wdrożeniu Programu Współpracy szkoła otrzyma Certyfikat "Szkoła Współpracy" wystawiony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.