Lekcje języka angielskiego z udziałem wolontariusza z Turcji

W ramach współpracy z Biblioteką Publiczną w Piekarach Śląskich odbyły się kolejne lekcje otwarte, prowadzonych przez wolontariusza - tym razem Sedata z Turcji.  Młodzi wolontariusze przyjechali do Polski na cały rok. Będą poznawać nasz kraj, nawiązywać przyjaźnie, uczyć się języka polskiego oraz uczestniczyć w wielu projektach. Jednym z nich jest Projekt Współpracy Bibilioteki Piekarskiej z naszą szkołą.

Pierwszym etapem jego realizacji są lekcje, na których uczniowie poznają historię, zwyczaje i ciekawostki związane z krajami ojczystymi wolontariuszy. Już odwiedziła nas Morgana z Włoch oraz Lea z Francji. Sedat z Turcji jest kolejnym, europejskim gościem.

 

Planowane są kolejne spotkania z wolontariuszami oraz zorganizowanie Tygodnia Europejskiego w szkole z udziałem wolontariuszy.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.