Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS

13 listopada 2014r. 17 uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej OLIMPUS. Celem konkursu była popularyzacja i poszerzenie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu. Olimpiada została przeprowadzona na podstawie przesłanych materiałów konkursowych o gimnazjalnej skali trudności.


Każdy test składał się z 30 pytań i przyporządkowanych do nich czterech odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa. Testy miały zróżnicowany stopień trudności pytań oraz ciekawe opracowanie graficzne. Każdy uczestnik, niezależnie od zajętego miejsca, otrzyma dyplom uznania. Dla najlepszych przewidziano dyplomy grawerowane laureata oraz atrakcyjne nagrody książkowe.

 

Koordynator konkursu, mgr Beata Duch

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.