Pomaganie ma wielką moc, gdy robi się to razem !!!

Klaudia Jaruszewska uczennica klasy 3a – zastępca przewodniczącej Szkolnego Koła Caritas na akcję zorganizowaną przez bibliotekę szkolną oraz Szkolne Koło Caritas odpowiedziała „otwierając głęboko serce”. Zbiórka bajek dla małych czytelników niepełnosprawnych ze ZDOREWiR była dla niej okazją na złożenie wielkiego daru. Z domowej biblioteczki przyniosła aż ... 35 pięknie ilustrowanych bajek .Książki są jak nowe, widać, że bibliofil dba o swoje skarby. Dzięki darowi Klaudii takie akcje jak zbieramy „ Książeczki dla małej biblioteczki” mają sens.
I Ty młody gimnazjalisto „otwórz serce” i włącz się w zbiórkę. Liczymy na Ciebie ! Akcja trwa !

Wiadomości z ostatniej chwili ….! Lista darczyńców wydłuża się ! Nie przegap okazji wyróżnienia się w działalności Szkolnego Koła Caritas !

Młodzież z Koła bibliotecznego wraz z nauczycielem bibliotekarzem, mgr Iwoną Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.