5 uczniów w II etapie Wojewódzkich konkursów Przedmiotowych.

Zakończył się szkolny - I etap Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.
Nad organizacją i przebiegiem Konkursów Przedmiotowych ze wszystkich przedmiotów zgłoszonych do udziału ( język polski, język angielski, język niemiecki, biologia, historia, Wiedza o społeczeństwie, geografia, matematyka, fizyka, chemia) czuwał dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj. Szkolny etap Konkursów Przedmiotowych 2014/2015 został bardzo sprawnie zorganizowany i przeprowadzony. Zmagania konkursowe przebiegały zgonie z harmonogramem oraz przepisami prawa. Nic nie zakłóciło ich przebiegu.

W konkursach przedmiotowych I etapu wzięło udział 154 uczniów klas I, II i III naszej szkoły.

Do II etapu Konkursów Przedmiotowych 2014/2015, który odbędzie się w styczniu 2015r.,  zakwalifikowało się 5 uczniów:
z matematyki:
Kuczkowska Julia kl. III a, nauczyciel prowadzący mgr Zbigniew Gut
z biologii
: Łukawski Szymon kl. III a - nauczyciel prowadzący mgr Janina Heczko – Sapota;
z języka angielskiego
: Kuczkowska Julia kl. III a - nauczyciel prowadzący mgr Ewelina Podzimska - Czerniewicz
z języka niemieckiego:
Śmigiera Krzysztof kl. III d oraz Alan Różycki kl. II d - nauczyciel prowadzący mgr Mirosława Wojtas

GRATULUJEMY uczniom i ich nauczycielom życząc powodzenia w kolejnych etapach oraz uzyskania tytułu LaureataŚmiech