Stoikowy dar uczniów i rodziców klasy I b

Kolędowe nuty towarzyszyły uczniom klasy Ib, kiedy w miniony wtorek wykonywali  świąteczne stroiki. Inicjatorką tego przedsięwzięcia była mama jednego z uczniów klasy – Pani Golus, która zaprosiła do współpracy Panią Lizoń, Panią Plewnię, Panią Korzeczek oraz Panią Tomczyk. Mamy nie tylko przygotowały liczne ozdoby, ale czuwały także nad przebiegiem pracy uczniów, służąc pomocą i radą.  Wykonane podczas tych prac ozdoby zostały przekazane Domowi OpiekiStarości w Dolomitach wraz życzeniami spisanymi na wykonanej przez gimnazjalistów kartce świątecznej.
Efekty pracy uczniów i rodziców mozna zobaczyć w naszej Galerii zdjęćŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.