Warsztaty makijażu dla zespołu Fess.

Dzięki uprzejmości pani Zajonc z naszej Rady Rodziców, dziewczęta z zespołu tanecznego Fess rozpoczęły współpracę z panią Ewą Janiec, niezależnym dyrektorem firmy Oriflame. Pierwszym punktem był udział w bezpłatnym zabiegu kosmetycznym, na który dziewczęta zostały zaproszone do siedziby firmy, do Tarnowskich Gór,  30 grudnia, czyli tuż przez Sylwestrem.

Pani Ewa zagościła z kolei w naszej szkole, przeprowadzając bardzo profesjonalnie warsztaty makijażu. Dla tancerek były to ogromnie cenne wskazówki, bowiem makijaż sceniczny wymaga profesjonalnej wiedzy i wykonania. Oprócz tego dziewczęta dowiedziały się wielu istotnych rzeczy o doborze kosmetyków, o makijażu dziennym - jak go wykonać  by wyglądać naturalnie, a nie wyzywająco, co jest niezwykle ważne! Dziewczęta  mają możliwość testowania nowo nabytą wiedzę w domu dzięki podarunkom kosmetycznym którymi obdarowała nas pani Ewa. Oczywiście makijaż będzie wykonywany na wyjątkowe okazje:) kosmetyki szkolne to krem i bezbarwna pomadka Puszcza oczko.

 

Wszystkie dziewczęta zainteresowane uczestnictwem w bezpłatnych warsztatach makijażu u pani Ewy w Tarnowskich Górach mogą zgłaszać się do p. Agnieszki Jochlik.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.