I ETAP WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O LITERATURZE

Wielbiciele i znawcy powieści fantasy przystąpili do zmagań z wiedzą o przygodach młodego zwiadowcy Willa. Uczestnicząc w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Literaturze: Przygody Willa, bohatera „Zwiadowców” Johna Flanagana. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach.

Udział w konkursie wymagał od uczestników znajomości dwunastu  tomów serii Johna Flanagana: „Zwiadowcy”. Do etapu  szkolnego   przystąpili : Kajetan Wojciechowski, Jakub Wosz, Tomasz Mateja – uczniowie klasy pierwszej d, Aleksandra Tomczyk, Marek Golus, Agnieszka Ignaszewska - uczniowie klasy pierwszej b. Przed nimi jeszcze dwa etapy konkursu, dlatego życzymy powodzenia !

 

Szkolni Bibliofile wraz z nauczycielem bibliotekarzem, mgr Iwoną Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.