NOWOROCZNE SPOTKANIE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

20 stycznia br. odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie członków Szkolnego Koła Caritas. W przyjemnej atmosferze, przy słodkim poczęstunku zasiedliśmy razem przy stole. „Szefowa” – pani katechetka mgr Maria Kielar-Czapla przywitała ciepło zebranych, w tym panią pedagog – mgr Patrycję Słupik i podziękowała wszystkim za okazywane, w różnych formach serce. Przypomniała prawdę, której pewnie nie jeden z nas już doświadczył, że każde dobro, które czynimy, wraca do nas.

Spotkanie było okazją do podsumowania tego co za nami. Bardzo sprawnie zrobiła to przewodnicząca – Kasia Bielecka, uczennica kl. IIId. Wspólnie obejrzeliśmy również prezentację multimedialną o działalności  naszego koła oraz zdjęcia przypominające różne, piękne wydarzenia, które stały się naszym udziałem. Było też  dużo śmiechu, wspomnień i oczywiście planów na przyszłość. Oby jak najwięcej z nich udało się zrealizować, czego Wam  - kochani uczniowie i sobie życzymy!

Opiekunki Szkolnego Koła Caritas
mgr Maria Kielar – Czapla
mgr Mirosława Wojtas

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.