UWAGA – CZYTAMY I GŁOSUJEMY na naszą gazetkę Czarno na Białym

Nasza Szkolna Gazetka „Czarno na Białym bierze udział w konkursie "Junior w Druku". Jest to GRA o bezpłatny wydruk swojej gazetki w profesjonalnej drukarni prasowej. W konkursie może wziąć udział każda redakcja zarejestrowana w serwisie www.juniormedia.pl. – Kolegium redakcyjne pod kierunkiem opiekunek -  mgr Beaty Duch i mgr Aleksandry Pachulskiej już się zarejestrowało na stronie, utworzyło na platformie Junior Media czterostronicową gazetkę szkolną w formacie A3, opublikowało ją i dodało do konkursu.

 

W sumie wygrywa 50 gazet! Jury z pośród zgłoszonych gazetek z całej Polski wybierze 45 najlepszych. Oceni kreatywność, jakość tekstów i zdjęć zamieszczonych w gazetce, poruszane tematy i sposób wykorzystania możliwości edytora Junior Media.

Nagroda! Wszyscy zwycięscy konkursu otrzymają 250 egzemplarzy swojej gazetki wydrukowanej na gazetowym papierze w profesjonalnej drukarni prasowej. Gazetki będą dostarczone kurierem na adres szkoły.
5 laureatów wyłoni głosowanie internetowe, w którym mogą brać udział wszyscy.

Zachęcamy więc do oddawania głosów uczniów, nauczycieli a przede wszystkim  Wasze rodziny, przyjaciół i znajomych. Trzeba tylko wejść na stronę i oddać głos. A więc – GŁOSUJEMY na naszą szkolną gazetkę CZARNO NA BIAŁYM!!!!!!!!!
Jak głosować?:

Klikamy na stronę: http://www.juniormedia.pl/junior-gazety/czarno-na-bialym-3
Pod gazetką jest opis - z prawej strony tego opisu znajdują się gwiazdki - wybieramy 5 gwiazdek i klikamy, klikamy, klikamy….

Każdy głosujący może oddać maksymalnie 10 głosów, każdy na inną gazetkę.
Z tego wynika, że liczy się KAŻDY, pojedynczy głos oddany na Czarno na Białym.

Wyniki konkursu znajdziecie 17 grudnia w aktualnościach na stronie głównej www.juniormedia.pl/juniorwdruku oraz na Facebooku Junior Media.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.