GAZETKA "Czarno na Białym" ZNALAZŁA SIĘ WŚRÓD LAUREATÓW KONKURSU "JUNIOR W DRUKU" EDYCJI STYCZEŃ-LUTY.

Konkurs "Junior w Druku" rozstrzygnięty - GAZETKA "Czarno na Białym" ZNALAZŁA SIĘ WŚRÓD LAUREATÓW KONKURSU "JUNIOR W DRUKU" EDYCJI STYCZEŃ-LUTY. zobacz:
http://www.juniormedia.pl/junior-gazety/czarno-na-bialym-3

Konkurs "Junior w Druku" styczeń - luty, w którym głosowaliśmy na naszą szkolną gazetkę "Czarno na Białym" dobiegł końca.
"Czarno na Białym" znalazła się - dzięki Waszym Głosom - wśród laureatów kolejnej zakończonej edycji konkursu. Nagrodą będzie otrzymanie 250 egzemplarzy swojej gazetki szkolnej wydrukowanej w profesjonalnej drukarni prasowej.
Organizatorzy konkursu podziękowali uczestnikom za udział i przesłanie swoich prac. Jury stwierdziło, że wyłonione do grona Laureatów gazetki szkolne zaskakują  wysokim poziomem poruszanych tematów i estetyki.

Kolegium redakcyjnemu i nauczycielom - opiekunom ( mgr Beacie Duch oraz mgr Aleksandrze Pachulskiej) "Czarno na Białym" serdecznie GRATULUJEMY sukcesu!, a WSZYSTKIM, którzy oddali GŁOS na naszą gazetkę serdecznie DZIĘKUJEMY

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.