Etap Rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego z Dziejów Apostolskich rozstrzygnięty!

,,Bóg wywyższył Go […] jako Władcę i Zbawiciela,
aby zapewnić […]
nawrócenie i odpuszczenie grzechów’’ (Dz 5, 31)

Skąd według greckiej tradycji wspomnianej w Dziejach Apostolskich  wziął się posąg Artemidy efeskiej, z jakiej choroby św. Paweł uzdrowił ojca namiestnika Publiusza,

ile czasu minęło między śmiercią Ananiasza i Safiry, którzy skłamali Apostołom co do majątku, chcąc się im przypodobać -to tylko trzy z trzydziestu trudnych pytań, z którymi zmierzyły się nasze uczennice, uczestniczki  Etapu Rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego w Piekarach Śląskich: Natalia Szopa, Agnieszka Potempa i Martyna Szymańska. Finał konkursu okazał się przyjazny naszym uczennicom, które doskonale  poradziły sobie z trudnymi pytaniami.Do etapu Wojewódzkiego przeszła
Agnieszka Potempa z kl. II a, która zajęła I miejsce wśród 18 uczestników,
Natalia Szopa z kl. II b zajęła III miejsce,
zaś Martyna Szymańska z kl. II a  VI miejsce.

Dziękując uczennicom za ogrom włożonego trudu i dobre wyniki w konkursie, życzymy Agnieszce sukcesu w etapie wojewódzkim, który odbędzie się dnia 16 kwietnia w Częstochowie,Natalii i Martynie zaś dalszego zaangażowania w tematykę biblijną, w następnym roku szkolnym.

Szczęść Boże! Maria Kielar-Czapla

 

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.