Spotkanie dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas III

17 marca w Gimnazjum odbyły się konsultacje dla rodziców uczniów klas I, II i III. Mogli oni spotkać się ze wszystkimi nauczycielami podczas indywidualnych spotkań i otrzymać pełną informację o postępach swojego dziecka.O godzinie 16.00, w sali multimedialnej szkoły dyrektor Marek Napieraj spotkał się z rodzicami uczniów klas III.

Przekazał uczestnikom spotkania pełną informację na temat procedur i przepisów prawa obowiązujących w bieżącym roku szkolnym na Egzaminie Gimnazjalnym.Pan dyrektor odpowiedział również na wszystkie pytania rodziców.Z rodzicami spotkała się również mgr Danuta Minas - dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im Powstańców Śląskich w Radzionkowie. Zapoznała obecnych z ofertą szkoły poprzez prezentację multimedialną oraz przekazała ulotki informacyjne, zachęcając naszych przyszłych absolwentów do wyboru prezentowanej placówki w kolejnym etapie nauczania.

Rodzice uczniów klas III spotkali się następnie z wychowawcami klas oraz uczestniczyli w konsultacjach.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.