Powitanie WIOSNY.Witaminowa przerwa charytatywna Caritasu i Rady Młodzieży

 

20 marca uczniowie, przebrani w kolorowe i kwiatowe stroje zapraszali WIOSNĘ do przybycia organizując "Muzyczne, wiosenne przerwy".
Kolejnym dniem - już witającym tę porę roku był poniedziałek, 23 marca, kiedy w naszej szkole odbyła się Witaminowa przerwa charytatywna Caritasu i Rady Młodzieży pod hasłem "JUŻ WIOSNA!!!".

Uczniowie, pod przewodnictwem opiekunki Szkolnego Koła Caritas, mgr Mirosławy Wojtas oraz opiekunki Rady Młodzieży, mgr Barbary Skiby przygotowali dwa witaminowe i regionalne stoiska jarzynowo - owocowe.  Wspaniałe zapachy oraz przepiękny, wiosenny i kolorowy wystrój stoisk (przeróżne sałatki jarzynowe, kanapki wiosenne, wieloowocowe soki prosto z sokowirówki) zachęcał uczniów i nauczycieli do konsumpcji zdrowego jedzenia. Na stołach nie mogło zabraknąć tradycyjnego chleba "z tustym" w kilku wariantach oraz kiszonego ogórka.
Serdeczne PODZIĘKOWANIA składamy rodzicom uczniów - sponsorom potraw oraz duchowym przyjaciołom Akcji

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.