PROFILAKTYKA - spotkanie klas II

W piątek, 27 marca 2015r. uczniowie klas II - w ramach Profilaktyki Uzależnień -  spotkali się z grupą starszych kolegów z Liceum Ogólnokształcącego nr I w Bytomiu.
Drugoklasiści obejrzeli przygotowany przez licealistów tworzących zespół projektowy reportaż  "Wyłącz ekran, włącz życie", nagrany na potrzeby ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z teorii". W filmie tym autorzy zajęli się nowym problemem przed jakim staje nasze społeczeństwo - uzależnieniem od komputera i internetu.

Wśród prezentujących reportaż uczniów był absolwent naszej szkoły - Błażej Ochman, który ukończył Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie z wyróżnieniem i jak się okazuje - nadal błyszczy - teraz już w szkole średniej.
Uczniowie klas II z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli reportaż i nagrodzili autorów brawami dając wyraz uznaniu dla sposobu przedstawienia tematu.
Zainteresowanych zachęcam do obejrzenia reportażu. Oto link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=hxfIjIE2fAs
Dziękujemy młodym reporterom za wizytę w szkole i poruszenie tak ważnego w XXI wieku tematu.Śmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.