Sukcesy uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego JERSZ - Łowcy Talentów

W ramach Ogólnopolskiego Programu JERSZ Łowcy Talentów 2014/2015 pod patronatem Politechniki Wrocławskiej uzdolnieni językowo uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH ACE. Rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Z blisko ośmiu tysięcy uczestników wyłoniono zaledwie 29 laureatów, wśród których znalazły się dwie uczennice naszej szkoły.

 LAUREATKI

Zuzanna MANIA z kl. II b - została laureatką I miejsca w kraju i I miejsca w województwie. Zuzia od września realizuje indywidualny program nauczania z języka angielskiego.

Julia Kuczkowska z kl. III a – zajęła II miejsce w kraju i I miejsce w województwie. Dziewczęta zostały nagrodzone tygodniowym pobytem na Obozie Talentów w Serpelichach nad Bugiem!

Dyplomy Uznania otrzymali:

Monika Klakla z kl. Id – zanajlepszy wynik w szkole na poziomie klas pierwszych - I m. w szkole, IV m. w województwie. Natomiast uczniowie klasy II a - Mateusz Hajda i Grzegorz Cieśla otrzymali dyplomy uznania za usyskanie dobrego wyniku w konkursie (powyżej 70 procent poprawnych odpowiedzi) i zajęli kolejno Vi VI m. w województwie.

Przewodnikami naukowymi uczniów są:

mgr Agnieszka Jochlik, mgr Sylwia Piekarczyk,
mgr Ewelina Podzimska – Czerniewicz.
Serdecznie GRATULUJEMY uczniom i ich nauczycielkom

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.