Saga o wiedźminie - mamy miłośników przygód Geralta

Przypadki Geralta z Rivii pod takim hasłem został ogłoszony konkurs czytelniczy organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piekarach Śląskich   adresowany do uczniów gimnazjów i szkół średnich.
Zakres tematyczny obejmował treść wybranych opowiadań o wiedźminie autorstwa A. Sapkowskiego. Na ogłoszony w szkole konkurs odpowiedziało 12 miłośników sagi. Eliminacje szkolne wyłoniły pięciu znawców przygód Geralta: Wojciechowski Kajetan i Tomasz Mateja uczniowie klasy  I d, Juraś Rafał i Jasiok Szymon uczniowie klasy 3 c oraz Michał Leciej uczeń klasy 2 c.
Przed nimi oczekiwanie na wyniki i może WIELKI FINAŁ w Piekarach Śląskich. Tego im życzymy
i jednocześnie gratulujemy oczytania i niebywałej wiedzy.

Aktyw biblioteczny wraz z nauczycielem mgr Iwoną Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.