Szkolni Bibliofile na blogu. Czytamy? Czytamy! Podejmij z nami wyzwanie czytelnicze

Znalezione obrazy dla zapytania czytamyZnalezione obrazy dla zapytania czytamyOczytana młodzież naszej biblioteki z wielkim entuzjazmem odpowiedziała na głoszony przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Katowicach konkurs pod hasłem: „Czytamy? Czytamy ! Podejmij z nami wyzwanie czytelnicze”.
 Do konkursu zakwalifikowali się: Patrycja Szyguła, Martyna Karolina Plewnia, Katarzyna Szołtysik, Julia Stefan, Paulina Jacek, Natalia Szopa, Wiktoria Jaruszewska.

Zadaniem uczestników będzie czytać książki zgodnie z HASŁEM podanym przez organizatora, następnie wysłać na jego bloga wrażenia z przeczytanej lektury. Konkurs potrwa 6 miesięcy. Najlepsze wpisy będą wybierane przez powołanego przez organizatora eksperta i nagradzane. Pierwsze hasło już 3 listopada. Czekamy z niecierpliwością. 

 

                Bibliotekarz, opiekun:  mgr Iwona Mliczek

              

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.