Kolejny SUKCES w Konkursie Wojewódzkim !

Mamy LAUREATKĘ Wojewódzkiego Konkursu Literackiego - Czytamy? Czytamy ! Podejmij z nami wyzwanie czytelnicze! Organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Józefa Lompy w Katowicach.

MARTYNA KAROLINA PLEWNIA uczennica klasy II b - WYGRAŁA marcową edycję konkursu.

Ta niezwykle oczytana i utalentowana literacko uczennica samodzielnie wybrała literaturę i napisała recenzję książki do podanego hasła: „Przeczytaj książkę, której tytuł jest wyrażony jednym słowem”. Jak widać wybrała trafnie i zrobiła to doskonale. A jej zmagania z literaturą zakończyły się wielkim sukcesem. Jesteśmy pełni podziwu i uznania. Dodajmy, że wyzwanie  podjęło 386 literatów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego województwa. BRAWO !!! GRATULUJEMY  !!!

Nauczyciel opiekun : mgr Iwona Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.