Niezwykła osobowość - spotkanie autorskie z Katarzyną Zychlą

Spotkanie autorskie z poetką i pisarką Katarzyną Zychlą było niezwykłą i ciekawą przygodą  w jakiej mieli okazję uczestniczyć nasi gimnazjaliści w bibliotece publicznej. Ta przesympatyczna i pełna humoru pisarka zaskakiwała młodzież błyskotliwością prowadzonych gier słownych. Przewodziła ciekawej dyskusji o książce i czytelnictwie. Były zapytania autorki o zainteresowania czytelnicze nastolatków. Co czytają, i co polecają rówieśnikom ? Były również pytania o podejmowanie pierwszych prób literackich. Uczestnicy chętnie odpowiadali na pytania autorki i sami zarzucali gościa nurtującymi ich pytaniami literackimi. Był także czas na dedykacje i  autografy. To nietuzinkowe spotkanie na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Aktyw biblioteczny wraz z nauczycielem bibliotekarzem, mgr Iwoną Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.