SLEEWEFACE – wystawa fotograficzna w bibliotece szkolnej.

W bibliotece szkolnej uczniowie klas II  prezentują piękną wystawę prac fotograficznych wykonanych na Fotograficznych Zajęciach Artystycznych  pod okiem nauczycielki, mgr Eweliny Podzimskiej – Czerniewicz i bibliotekarza szkolnego, mgr Iwony Mliczek. Tematyka prac promuje czytelnictwo i miłość do książek.
 Tytuł wystawy – SLEEWEFACE

Do Polski wdarła się moda na sleeveface. Fenomenem stały się zdjęcia przedstawiające osoby fotografowane z zasłoniętą przez okładkę książki bądź płyty częścią ciała. W efekcie otrzymujemy złudzenie prezentujące kreatywne i śmieszne połączenie naszej osobowości
z ukrytym książkowym alter ego. Zjawisko sleeveface idealnie pasuje do promocji książek, czytelnictwa i bibliotek, dlatego w naszym gimnazjum zdecydowaliśmy sie zachęcić naszych uczniów do zrobienia zdjęć w stylu sleeveface. Uczniowie uczęszczający na zajęcia fotograficzne prowadzone przez panią Ewelinę Podzimską-Czerniewicz wykonali zdjęcia, a Pani Iwona Mliczek czuwała nad wyborem książek oraz  wspierała nas przy wykonywaniu projektu. Efekty można podziwiać w naszej bibliotece. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia biblioteki oraz spróbowania swoich sił w robieniu zdjęć techniką sleeveface - dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy do Galerii zdjęć.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.