SLEEWEFACE - wyniki konkursu fotograficzno - czytelniczego

W Szkolnym Konkursie Fotograficznym SLEEWEFACE -  zorganizowanym przez mgr Ewelinę Podzimską – Czerniewicz i mgr Iwonę Mliczek czołowe miejsca zdobyły:
I miejsce zdobyła Natalia Janowska z kl. II b
II miejsce zdobyła Emilia Michalik z kl. II c
III miejsce zdobyła Alicja Pachulska z kl. I c

Serdecznie GRATULUJEMY  sukcesu uczennicom, a nauczycielkom promującym czytelnictwo – wspaniałego pomysłu.

SLEEWEFACE, to zdjęcia przedstawiające osoby fotografowane z zasłoniętą przez okładkę książki bądź płyty częścią ciała. W efekcie otrzymujemy złudzenie prezentujące kreatywne i śmieszne połączenie naszej osobowości z ukrytym książkowym alter ego. Zjawisko sleeveface idealnie pasuje do promocji książek, czytelnictwa i bibliotek, dlatego w naszym gimnazjum zdecydowaliśmy sie zachęcić naszych uczniów do zrobienia zdjęć w stylu sleeveface. Uczniowie uczęszczający na zajęcia fotograficzne prowadzone przez panią Ewelinę Podzimską-Czerniewicz wykonali zdjęcia, a Pani Iwona Mliczek czuwała nad wyborem książek oraz  wspierała nas przy wykonywaniu projektu.
Efektem pracy uczniów jest piękna wystawa fotograficzna, którą zaprezentujemy również w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzionkowie.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.