Uczniowie Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka artystycznie i bajkowo na II Festynie Książki w Rojcy


Radosny śmiech pierwszoklasistów towarzyszył występowi uczniów Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Członkowie Szkolnego Koła Teatralnego przygotowali dla najmłodszych inscenizację sześciu edukacyjnych bajeczek.

Zaproszeni do współpracy przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Radzionkowie swym przedstawieniem uatrakcyjnili II festyn książki, który odbył się 31 maja na terenie ośrodka w Rojcy.

Gimnazjaliści ze swadą wcielili się w kreowane przez siebie baśniowe postacie, prezentując nie tylko talent aktorski, lecz także wokalny i muzyczny. Potrafili również porwać maluchy do wspólnej zabawy i śpiewania piosenek. Uśmiechy, które kwitły na twarzach dzieci, są najlepszym dowodem, iż podopieczni nauczycielek gimnazjum – Joanny Bojczyk, Iwony Mliczek oraz Mirosławy Wojtas są nieprzeciętni, a swą artystyczną aktywnością prezentują efekty pielęgnowanego w szkole ducha współpracy.

mgr Joanna Bojczyk

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.