Gimnazjaliści czytają dzieciom w bibliotece publicznej !

Na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzionkowie młodzież naszego gimnazjum włączyła się w organizowany przez nią Radzionkowski Tydzień Głośnego Czytania.  Przedstawione przez gimnazjalistów teksty o  przygodach  dwóch piesków: Makaronki i Drabinki zachwyciły młodych odbiorców. W czwartek  poznali przygody piesków zmagających się z budową domu a w piątek  z pracami w ogrodzie. Czytaniu towarzyszył wiersz o ogrodniku i  ciekawe zagadki. Czytanie wzbogaciły przygotowane przez młodzież stroje: wrony, żabki i ogrodnika oraz rekwizyty. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały i aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Za miło spędzone chwile dziękujemy organizatorom i przybyłym na spotkanie przedszkolakom z Przedszkola „Pod Topolą”

Młodzież prowadząca spotkanie: Agnieszka Potempa, Bartosz Niewiadomski, Szołtysik Katarzyna, Klaudia Gadalińska wraz z opiekunem; mgr Iwona Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.