Szkolni Bibliofile na blogu. Czytamy? Czytamy! Otwieramy się na czytanie z wydawnictwem otwartym

Pasjonaci książek, czyli oczytana młodzież naszego gimnazjum z wielkim entuzjazmem odpowiedziała na głoszony przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Katowicach konkurs pod hasłem: „Czytamy? Czytamy !  Otwieramy się na czytanie z wydawnictwem otwartym.
 Do udziału w konkursie  zakwalifikowali się: Patrycja Szyguła, Martyna Plewnia i Agnieszka Stolka. Zadaniem uczestników jest czytać i pisać recenzje książek zgodnie z HASŁEM podanym przez organizatora. Konkurs potrwa 6 miesięcy. Prym w ilości przeczytanych i zrecenzowanych książek wiedzie Martyna Plewnia uczennica klasy III b. Już Gratulujemy!

         Bibliotekarz, opiekun:  mgr Iwona Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.