Randka w ciemno z książką – Walentynki w bibliotece szkolnej.

Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce.
                                                                Dr Davis Viscott

Wiele atrakcji czekało na młodzież odwiedzającą progi biblioteki szkolnej w Dzień Zakochanych, czyli Walentynki. Każdy czytelnik wypożyczając lekturę szkolną wybierał również książkę niespodziankę, pięknie zapakowaną, której tytuł stanowił tajemnicę. Dopiero po powrocie do domu i odpakowaniu mógł odkryć zawartość i oddać się całkowicie lekturze. Szkolni Bibliofile wybierali piękne sentencje o miłości wrzucane przez młodzież do „skrzynki miłości” i w wyniku losowania wyłonili te najpiękniejsze. Laureatkami walentynkowego konkursu zostały gimnazjalistki : Weronika Jasiok i Wiktoria Kastner – uczennice klasy 3 a. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa! A wszystkim zaangażowanym i biorącym udział w super zabawie dziękujemy.

                                                       Szkolni Bibliofile

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.