MIĘDZYNARODOWY SUKCES LITERACKI MARTYNY !!!

Komunikat Jury XXXIII edycji konkursu (2017)


Zgodnie z obietnicą – po trzech miesiącach przyjemności czytania tysięcy wierszy i opowiadań młodych twórców,  udostępniamy informacje, na które czekają z niecierpliwością nasi Literaci i ich Opiekunowie.
Na XXXIII Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej nadesłano 8390 zestawów wierszy, opowiadań i prób dramatycznych z 508  szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych z całej Polski , Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Litwy, Czech i Ukrainy.
Uznając za zasadnicze kryteria: oryginalności tekstu, literackości pomysłu i ujawnionego talentu autora

 Nagrodzona została twórczość literacka uczennicy klasy III b naszego gimnazjum
MARTYNY PLEWNIA,
której praca  zdobyła WYRÓŻNIENIE

Jury nagradzało literatów za autentyzm, dobre pióro i szczerość. Najwyżej oceniano wiersze i opowiadania wynikające z osobistych przeżyć autorów, które mówią o nich samych, ich doznaniach, radościach i buncie, są prawdziwe i dynamiczne, uczuciem i młodzieńczym wdziękiem budzą zainteresowanie czytelnika.

Martyna ujęła serca i smak literacki jurorów. Jest to wielki sukces dobrze zapowiadającego się Mistrza Pióra i Wyobraźni.

Nagrodzone i wyróżnione utwory zostały opublikowane w książce pokonkursowej „„Do świata dziecka wchodzi się boso”

Dla naszego radzionkowskiego gimnazjum to III  wyróżnienie w  przygodzie literackiej    w Słupsku.

SERDECZNIE GRATULUJEMY MŁODEJ LITERATCE I JEJ OPIEKUNCE, mgr IWONIE MLICZEK laughing

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.