W GĄSZCZU BIBLIOTECZNYCH REGAŁÓW – warsztaty w MBP

Zgodnie ze starym zwyczajem, w ramach zajęć z edukacji czytelniczo - medialnej dla uczniów klas pierwszych organizowane są zajęcia na terenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzionkowie. Tegoroczne odbywają się w listopadzie. Mają one na celu zapoznać uczniów z regulaminem biblioteki i jej warsztatem informacyjnym, nauczyć zasad efektywnego korzystania z katalogów- alfabetycznego i rzeczowego oraz sprawnego poruszania się w gąszczu bibliotecznych regałów. Odszukanie książki wśród tysięcy woluminów, to nie lada sztuka. Gimnazjaliści z zapałem przystępują do realizacji zadań i w miłej atmosferze zgłębiają tajniki wiedzy bibliotekarskiej, radząc sobie nad podziw dobrze… wręcz doskonale !

Dziękujemy za gościnność! bibliotekarz szkolny, mgr Iwona Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.