POJEDYNEK ZWIADOWCÓW - PIERWSZY ETAP WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

W środowy poranek fani powieści fantasy przystąpili do zmagań z wiedzą o przygodach młodego zwiadowcy Willa. Jest to osadzona w fikcyjnym, stylizowanym na średniowiecze świecie, powieść przygodowa dla nastolatków. Organizatorem konkursu wojewódzkiego jest Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach. Konkurs odbywa się pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach. Udział w konkursie wymaga od uczestników znajomości ośmiu tomów serii Johna Flanagana: „Zwiadowcy”. W zmaganiach na etapie wojewódzkim szkołę reprezentować będą : Juraś Rafał i Jasiok Szymon uczniowie z klasy 1 c oraz Osadnik Szymon z klasy 2 a - zwycięzcy etapu wewnątrzszkolnego.

Przed nimi jeszcze dwa etapy konkursu, dlatego życzymy im powodzenia i samych sukcesów w zdobywaniu tytułu laureata! Śmiech


Nauczyciel bibliotekarz i młodzież z aktywu bibliotecznego

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.