DZIEŃ OTWARTY W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

 

10 kwietnia zespół utalentowanych artystów naszego gimnazjum w osobach: Tomasz Paterman, Karolina Paterman, Agata Stawicka, Krzysztof Jasiok i Tomasz Mann zaprezentował program artystyczny w ramach DNIA OTWARTEGO SZKOŁY na miarę wszech czasów – „W świecie m@łpy”. Odbiorcami byli uczniowie klas szóstych szkół podstawowych miasta Radzionków i miast ościennych.


Biblioteka szkolna i sala multimedialna zostały ukazane nie tylko jako miejsca nauki, sukcesów artystycznych i rozwoju intelektualnego ucznia ale również jako miejsca spotkań i zabawy. Tańczyliśmy w rytm najpopularniejszych hitów poprzednich dekad i tych najnowszych, np. „Gangnam Style” zespołu Psy, „Asereje” zespołu Las Ketchup, „Rasputin” bandu Boney M, „What Makes You Beautiful” boysbandu One Direction i wielu innych. Graliśmy również w gry wymagające sporej aktywności ruchowej na nowoczesnej konsoli Xbox Kinect, opowiadaliśmy sobie anegdoty … Zabawialiśmy się na całego! Pod koniec krótkiego spotkania (niestety!), najbardziej aktywni uczniowie szóstych klas otrzymali słodki upominek – lizaki. Więcej atrakcji czeka na was już 3 września, kiedy to rozpocznie się nowy rok szkolny w murach naszego SUPER gimnazjum.

 

Dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę!

Przewodniczący Aktywu bibliotecznego Krzysztof Jasiok

 

 

 

 

 

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.