KREUJEMY MEMY – konkurs artystyczny dla kreatywnych

 

W związku ze zbliżającym się Tygodniem Bibliotek. Artystycznie utalentowana młodzież naszego gimnazjum zaprojektowała własny, oryginalny - mem internetowy na temat czytania, bibliotek oraz książek. Stworzyli olbrzymie memowisko, czyli zbiór fascynujących obrazków. Prace zostały wysłane na konkurs, którego organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 6 w Piekarach Śląskich. Te niezwykłe arcydzieła kreowane pod kierunkiem: mgr Iwony Mliczek i mgr Janiny Siwakowskiej zostaną zaprezentowane na stronie internetowej biblioteki szkolnej po ogłoszeniu wyników konkursu. Młodym artystom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki !!!

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.