MIĘDZYNARODOWY SUKCES LITERACKI KRZYSZTOFA JASIOKA

Na XXIX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej nadesłano 10835 zestawów tekstów literackich z 492 szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski oraz 456 wierszy i opowiadań młodzieży polonijnej ze szkół w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. Komisja  wyłoniła 97

laureatów, wyróżniła zaś 218 uczniów i nagrodziła młodych literatów za autentyzm, dobre pióro i szczerość. Najwyżej oceniano wiersze i opowiadania wynikające z osobistych przeżyć autorów, które mówią o nich samych, ich doznaniach, radościach i buncie, są prawdziwe i dynamiczne, uczuciem i młodzieńczym wdziękiem budzą zainteresowanie czytelnika.

Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń klasy III d, Krzysztof Jasiok, którego praca zdobyła wyróżnienie

Jest to wielki sukces dobrze zapowiadającego się Mistrza Pióra i Wyobraźni.

Nagrodzone i wyróżnione utwory zostały opublikowane w książce pokonkursowej „Poprowadź mnie przez zielone ogrody”.

SERDECZNIE GRATULUJEMY MŁODEMU LITERATOWI I JEGO OPIEKUNCE, PANI IWONIE MLICZEK.

 

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.