Literackie Walentynki w bibliotece

 

Walentynki to wspaniała okazja, aby wyrazić swoją sympatię do innych. Z okazji tego święta młodzież Szkolnego Koła Literackiego przygotowała czerwone serduszka z sentencjami liryki miłosnej i obdarowywała nimi każdego czytelnika, który przekraczał progi biblioteki. Tym miłym niespodziankom towarzyszyły zmagania z staropolskimi przysłowiami o miłości, czytaniem wierszy z podziałem na role i odgrywaniem ról wielkich kochanków w literaturze. Świętujących uczestników urzekła niecodzienna atmosfera którą tworzyła charakterystyczna scenografia oraz muzyka Marka Grechuty.

Zakochani Szkolini Bibliofile

 

Optyka na miarę XXI wieku ! Wystawa

Młodzież zainteresowana historią fotografii, techniką robienia zdjęć oraz nowoczesnym sprzętem optycznym na miarę XXI wieku. Mogła zgłębiać swoją wiedzę zwiedzając wystawę w Sali multimedialnej. Na której zaprezentowano najnowsze albumy, czasopisma i foldery, które odkrywają świat cyfrowych lustrzanek, obiektywów, lamp błyskowych, akcesoriów i oprogramowania oraz świat sprzętu astronomicznego – lornetek i teleskopów. Zafascynowani pasjonaci astronomii z zachwytem podjęli podróż w trójwymiarowy świat.

Szkolne Koło Literatów „Bibliofil”

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Literackie Walentynki w bibliotece

Walentynki to wspaniała okazja, aby wyrazić swoją sympatię do innych. Z okazji tego święta młodzież Szkolnego Koła Literackiego przygotowała czerwone serduszka z sentencjami liryki miłosnej i obdarowywała nimi każdego czytelnika, który przekraczał progi biblioteki. Tym miłym niespodziankom towarzyszyły zmagania z staropolskimi przysłowiami o miłości, czytaniem wierszy z podziałem na role i odgrywaniem ról wielkich kochanków w literaturze. Świętujących uczestników urzekła niecodzienna atmosfera którą tworzyła charakterystyczna scenografia oraz muzyka Marka Grechuty.

Zakochani Szkolini Bibliofile

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.