Zagadki Sherlocka Holmesa – konkurs detektywistyczny

Młodzież zainteresowana rozwiązywaniem zagadek detektywistycznych przystąpiła do I etapu konkursu ze znajomości treści opowiadań pisarza Arthura Canana Doyle pt. „Przygody Sherlocka Holmesa” . Grupa 16 detektywów radzionkowskiego gimnazjum zgromadziła się w   „ mieszkaniu przy Baker Street 221 b” , aby rozwiązywać niesamowite, mrożące krew w żyłach historie z intrygami z lat 1882-1890. Konkurs organizowany jest przez Miejska Bibliotekę Publiczną w Piekarach Śląskich do którego zgłosiło się  71 detektywów piekarskich szkół. Z niepokojem czekamy na wyniki.

Szkolne Koło Literatów wraz z opiekunem nauczycielem bibliotekarzem

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.