Niezwykła historia Lolka – konkurs literacki

KANONIZACJA JANA PAWŁA II  stała się okazją do kolejnego spojrzenia w  życie i drogę kapłańską Wielkiego Polaka - Karola Wojtyły. Młodzież gimnazjalna, dla której Papież jest wzorem świętości z wielkim zapałem zgłaszała się do udziału w konkursie poświęconym sylwetce Ojca Świętego. Do rozwiązania był test. Aby prawidłowo zaznaczyć odpowiedzi, uczestnicy konkursu zgłębiali  treści książek i analizowali artykuły o Janie Pawle II oraz wczytywali się w jego publikacje. Zwycięzcami konkursu zostali: I miejsce – Arnold Wolszleger, II miejsce – Jon Justyna, III miejsce –   Natalia Szopa. Serdecznie gratulujemy laureatom prestiżowego konkursu. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przyczyni się do głębszego spojrzenia w wartości duchowe  dojrzewającego nastolatka.

Koło Literatów z opiekunem mgr Iwoną Mliczek

.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.