GLORIA VICTORIBUS – CHWAŁA ZWYCIĘZCOM – MAMY LAUREATÓW KONKURSU DETEKTYWISTYCZNEGO

Dzień 15 maja finaliści konkursu detektywistycznego będą wspominać z wielkim wzruszeniem i nieskrywaną radością. W dniu tym rozegrał się finał konkursu pt. „Zagadki Sherlocka Holmesa” To niebywałe wydarzenie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piekarach Śląskich. . Do finału zakwalifikowało się 12 uczestników piekarskich szkół a wśród nich  uczniowie naszej szkoły.

Laureatkami konkursu zostały nasze gimnazjalistki :

Katarzyna Bielecka z klasy II d – miejsce I oraz Magda Niejodek z klasy I c – miejsce III

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu i niebywałej wiedzy literackiej  oraz życzymy dalszego rozwoju intelektualnego poprzez książkę. Przewodnikiem młodzieży była mgr Iwona Mliczek  dla której mamy wielki  kosz podziękowań.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.