GLORIA VICTORIBUS – CHWAŁA ZWYCIĘZCOM – MAMY LAUREATÓW KONKURSU DETEKTYWISTYCZNEGO

Dzień 15 maja finaliści konkursu detektywistycznego będą wspominać z wielkim wzruszeniem i nieskrywaną radością. W dniu tym rozegrał się finał konkursu pt. „Zagadki Sherlocka Holmesa” To niebywałe wydarzenie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piekarach Śląskich. . Do finału zakwalifikowało się 12 uczestników piekarskich szkół a wśród nich  uczniowie naszej szkoły.

Laureatkami konkursu zostały nasze gimnazjalistki :

Katarzyna Bielecka z klasy II d – miejsce I oraz Magda Niejodek z klasy I c – miejsce III

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu i niebywałej wiedzy literackiej  oraz życzymy dalszego rozwoju intelektualnego poprzez książkę. Przewodnikiem młodzieży była mgr Iwona Mliczek  dla której mamy wielki  kosz podziękowań.