ŚLADAMI TAJEMNIC MIASTA – gra uliczna

Dnia 10 czerwca br. młodzież naszego gimnazjum uczestniczyła w zorganizowanej przez Miejska Bibliotekę Publiczną w Radzionkowie grze ulicznej. Młodzi tropiciele wyruszyli na ulice miasta odkrywając jego tajemnice poprzez rozwiązywanie zagadek i szyfrów związanych z tradycjami i historią miasta. Wskazówki doprowadzały ich do ważnych instytucji i przedsiębiorstw w naszym mieście. Najlepszymi tropicielami  i znawcami miasta okazali się: Wojciech Flak i  Cezary Gottschalk. Opiekunami i przewodnikami  młodzieży byli ich starsi koledzy, absolwenci gimnazjum oraz młodzież radzionkowskiego liceum. Nad wszystkim czuwały nasze wspaniałe nauczycielki: mgr Iwona Mliczek oraz Joanna Bojczyk, którym składamy szczególne podziękowania za ich zaangażowanie  i stwarzanie nam warunków do dobrej zabawy i nauki.

Szkolni Bibliofile

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.