Z wizytą u sąsiada

Z WIZYTĄ U SĄSIADA

Zgodnie ze starym zwyczajem, w ramach zajęć z zakresu edukacji – czytelniczo medialnej dla uczniów klas pierwszych zorganizowano zajęcia na terenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzionkowie. Tegoroczne odbyły się w miesiącu marcu. Miały one na celu zapoznać uczniów z regulaminem biblioteki i jej warsztatem informacyjnym, nauczyć zasad efektywnego korzystania z katalogów- alfabetycznego i rzeczowego oraz sprawnego poruszania się w gąszczu bibliotecznych regałów. Odszukanie książki wśród tysięcy woluminów, to nie lada sztuka. Gimnazjaliści z zapałem przystępowali do realizowania zadań i w miłej atmosferze zgłębiali tajniki wiedzy bibliotekarskiej, radząc sobie nad podziw dobrze…

Dziękujemy za gościnność!

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.