"Anielskie laury" rozdano!

W pierwszy wtorek Roku Pańskiego 2009 grupa dwudziestu Gimnazjalistów pełna entuzjazmu ruszyła do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzionkowie. Ci wspaniali i utalentowani młodzi artyści, przepełnieni na wskroś ogromną obawą przed niewiadomą, dzielnie kroczyli na uroczystość ogłoszenia wyników Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego zatytułowanego „Anioły”.
Na konkursie zaprezentowali ponad trzydzieści pięknie wykonanych pod względem artystycznym prac. I jak się później okazało, ich trud został doceniony przez Jury.
Za najlepsze dzieła uznano prace wykonane przez naszych uczniów: Joannę Mateję i Agatę Czornik z klasy III oraz Patrycję Marcinków z klasy II.
Wszystkie prace można podziwiać, zwiedzając wystawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radzionkowie, do czego Was wszystkich namawiam i serdecznie zapraszam w imieniu organizatora.Relację fotograficzną z podsumowania konkursu znajdziecie w Fotogalerii
Laureatom gratuluję sukcesu !

mgr Iwona Mliczek