Dział literatury obcojęzycznej w bibliotece szkolnej

Drodzy uczniowie !

Nasza biblioteka szkolna wzbogaciła swój księgozbiór o nowy dział – książki obcojęzyczne. Są to głównie książki w języku angielskim, niemieckim, francuskim a także rosyjskim. Książki podzielone są według stopnia trudności na dwie grupy, dla uczniów biegle posługujących się językiem i dla tych, którzy opanowali go tylko w stopniu podstawowym. Gorąco zachęcam Was do sięgania do tego typu literatury i szlifowania języka. Książki w całości pochodzą z prywatnych zbiorów „ wielkich” darczyńców. Olbrzymi wkład w jego powstanie miała nauczycielka j.  angielskiego mgr Sylwia Piekarczyk, której dziękujemy za zaangażowanie.

Młodzież z Koła bibliotecznego wraz z nauczycielem bibliotekarzem, mgr Iwoną Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.