Kolejny SUKCES Literacki!!!

Gimnazjalne „Fraszki – igraszki” - Mamy LAUREATÓW !

 Na ogłoszony przez Miejską Bibliotekę Publiczną Region Południe w Piekarach Śląskich konkurs: „Fraszki - igraszki”, młodzież naszego gimnazjum odpowiedziała „złapaniem” piór do ręki i „wybuchem” kreatywności twórczej. „Sypały się” piękne „miniaturowe” utwory wierszowane i rymowane. Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt prac, dwie z nich urzekły Jury, to fraszki naszych uczniów - laureatów:

 NATALIA SZOPA zajęła II miejsce zaś BARTOSZ NIEWIADOMSKI – III miejsce

Aktyw biblioteczny wraz z nauczycielem opiekunem, mgr Iwoną Mliczek

 

Gratulujemy LAUREATOM i życzymy dalszych sukcesów !

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.