Mamy FINALISTÓW konkursu „Przypadki Geralta z Rivii”!

Miło nam ogłosić, że Kajetan Wojciechowski i Tomasz Mateja w wyniku przeprowadzonych przez pracownika MBP w Piekarach Śląskich eliminacji  szkolnych znaleźli się na liście 10  zwycięzców i zakwalifikowali się do Wielkiego Finału Konkursu Czytelniczego „Przypadki  Geralta  z  Rivii”. Jak nas poinformowali organizatorzy konkursu uczeń  Kajetan Wojciechowski  zdobył największą liczbę punktów wśród finalistów. Przypominamy, że w konkursie startowali uczniowie szkół gimnazjalnych i  ponadgimnazjalnych.  Serdecznie  gratulujemy i przypominamy, że przed wami Wielki Finał już w poniedziałek. Życzymy powodzenia.

Młodzież z aktywu bibliotecznego wraz z nauczycielem bibliotekarzem, mgr Iwoną Mliczek

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.