TO COŚ DLA NAS ! portal: lubimyczytać.pl

 

            Duża grupa gimnazjalistów naszej szkoły to stali  goście znanego i lubianego portalu lubimyczytac.pl 
Jedną z nich jest Wiktoria Kazuch trzecioklasistka, uczestniczka konkursów literackich i wielokrotnie nagradzana przez portal jego stała bywalczyni. Portal lubimyczytać.pl to wielkie możliwości dla młodego inteligentnego człowieka. Ułatwia nam drogę w poznawaniu nowości wydawniczych i umożliwia publikowanie własnych recenzji. Przyjemnością jest przebywanie na forum dyskusyjnym. Można tam spotkać ulubionych pisarzy polskich i zagranicznych oraz prowadzić z nimi owocne konwersacje. Można też powiększyć grono oczytanych  znajomych podzielających naszą pasję. Być aktywnym i twórczym czytelnikiem dzielącym się swoimi propozycjami czytelniczymi. Interesujące nas książki dodawać do  swojej internetowej biblioteczki. Największą radość sprawia fakt, że nasi gimnazjaliści należą do grona tych wspaniałych ludzi. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

 Szkolni „Bibliofile” z koła bibliotecznego wraz z nauczycielem bibliotekarzem, mgr Iwoną Mliczek

 

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.