Nasi najlepsi

FINALIŚCI I LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

2000/2001

LAUREATKA konkursu przedmiotowego z CHEMII

Justyna WYRWOŁ - nauczyciel opiekun, mgr inż. Aldona Socha

2001/2002

3 FINALISTKI konkursu przedmiotowego z JĘZYKA POLSKIEGO:

Elżbieta GOTFRYD - nauczyciel opiekun, mgr Joanna Bojczyk

Edyta MOLIK - nauczyciel opiekun, mgr Joanna Bojczyk

Aleksandra SZANTYR- nauczyciel opiekun, mgr Krzysztof Wójcik

2 FINALISTKI konkursu przedmiotowego z BIOLOGII

Justyna WYRWOŁ – nauczyciel opiekun, mgr Janina Heczko – Sapota

Justyna MOLIK– nauczyciel opiekun, mgr Janina Heczko – Sapota

FINALISTKA konkursu przedmiotowego z MATEMATYKI

Justyna WYRWOŁ – nauczyciel opiekun, mgr Danuta Mikina

2002/2003

LAUREATKA konkursu przedmiotowego z CHEMII

Aleksandra SZANTYR – nauczyciel opiekun, mgr Barbara KICA

2003/2004

LAUREATKA konkursu przedmiotowego z HISTORII

Joanna Uchańska – nauczyciel opiekun, mgr Izabela Leńdźwa

Posłanka X Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Joanna Uchańska – nauczyciel opiekun, mgr Beata Duch

2004/2005

FINALISTKA konkursu przedmiotowego z HISTORII

Ewa TOBÓR – nauczyciel opiekun, mgr Beata Duch

2005/2006

2 LAUREATKI konkursu przedmiotowego z BIOLOGII

Maria BLASZKOWSKA – nauczyciel opiekun, mgr Janina Heczko - Sapota

Ewa TOBÓR – nauczyciel opiekun, mgr Janina Heczko - Sapota

3 FINALISTÓW konkursu przedmiotowego z JĘZYKA POLSKIEGO

Agnieszka ADAMEK - nauczyciel opiekun, mgr Aleksandra Pachulska

Marcin KRZANOWICZ - nauczyciel opiekun, mgr Aleksandra Pachulska

Jakub HAJDA - nauczyciel opiekun, mgr Krzysztof Wójcik

FINALISTKA konkursu przedmiotowego z HISTORII

Ewa TOBÓR – nauczyciel opiekun, mgr Beata Duch

2006/2007

LAUREATKA konkursu przedmiotowego z BIOLOGII

Magdalena DORNIK– nauczyciel opiekun, mgr Janina Heczko - Sapota

FINALISTKA konkursu przedmiotowego z JĘZYKA POLSKIEGO

Monika KUPIS - nauczyciel opiekun, mgr Krzysztof Wójcik

FINALISTKA konkursu przedmiotowego z HISTORII

Magdalena DORNIK – nauczyciel opiekun, mgr Beata Duch

FINALISTA konkursu przedmiotowego z FIZYKI

Tomasz KONRAD – nauczyciel opiekun, mgr Joanna Krakowiak

2007/2008

LAUREAT konkursu przedmiotowego z JĘZYKA POLSKIEGO

Paweł KLICA– nauczyciel opiekun, mgr Bogusława Klimczok

LAUREATKA konkursu przedmiotowego z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Marta STEBNICKA– nauczyciel opiekun, mgr Mirosława Wojtas

Posłanka XIV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Aleksandra KUKUŁA– nauczyciel opiekun, mgr Bogusława Klimczok oraz mgr Beata Duch

2008/2009

FINALISTKA konkursu przedmiotowego z BIOLOGII

Magdalena GLANC – nauczyciel opiekun: mgr Janina Heczko - Sapota

FINALISTKA konkursu przedmiotowego z GEOGRAFII

Barbara PLAZA– nauczyciel opiekun: mgr Izabela Leńdźwa

Posłanka XV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży Magdalena GLANC – nauczyciel opiekun: mgr Krzysztof Wójcik

2009/2010

FINALISTA konkursu przedmiotowego z JĘZYKANIEMIECKIEGO: Kevin STASICA – nauczyciel prowadzący: mgr Magdalena Horzela

2010/2011

FINALISTKA konkursu przedmiotowego z HISTORII -Weronika KAMIŃSKA - nauczyciel opiekun: mgr Katarzyna Markusik
2 FINALISTKI konkursu przedmiotowego z BIOLOGII- Marta GOLUS i Marta JASIOK – nauczyciel opiekun: mgr Janina Heczko - Sapota
FINALISTA konkursu przedmiotowego z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Mateusz PYKA - nauczyciel opiekun: mgr Agnieszka Jochlik

2 LAUREATKI konkursu przedmiotowego z BIOLOGII: Golus Marta III e i Jasiok Marta III e; nauczyciel: Janina Heczko - Sapota
LAUREAT konkursu przedmiotowego z języka angielskiego: Pyka Mateusz II b; nauczyciel Agnieszka Jochlik

2011/2012

 

FINALISTKA konkursu przedmiotowego Z MATEMATYKI: Kuczkowska Justyna III d; nauczyciel: Zbigniew Gut
FINALISTKA konkursu przedmiotowego Z BIOLOGII: Kuczkowska Justyna III d; nauczyciel: Janina Heczko - Sapota
2 FINALISÓW konkursu przedmiotowego Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO: Jarząbek Wiktoria II c; nauczyciel: Mirosława Wojtas i Mamot Marek III b; nauczyciel: Barbara Szołtysik

3 FINALISTKI konkursu przedmiotowego Z JĘZYKA POLSKIEGO:  Molik Karolina III a, Swatek  Marlena III a,   Kuczkowska  Justyna III d; nauczyciel: Aleksandra Pachulska

LAUREATKA konkursu przedmiotowego Z MATEMATYKI: Kuczkowska Justyna III d; nauczyciel: Zbigniew Gut

LAUREATKA konkursu przedmiotowego Z BIOLOGII: Kuczkowska Justyna III d; nauczyciel: Janina Heczko - Sapota

LAUREATKA konkursu przedmiotowego Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO: Jarząbek Wiktoria II c; nauczyciel:Mirosława Wojtas

LAUREAT konkursu przedmiotowego Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO: Mamot Marek III b; nauczyciel: Barbara Szołtysik

 

2012/2013


6 FINALISTÓW Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

z matematyki: Maciej Cholewa klasy III b - nauczyciel prowadzący mgr Janina  Siwakowska
z biologii: Krystyna Gawleńska klasy IIIe i Krzysztof Jasiok kl. III d - nauczyciel prowadzący mgr Janina Heczko - Sapota
z geografii: Łukasz Ungier klasy II c - nauczyciel prowadzący mgr Izabela Leńdźwa
z języka niemieckiego: Victoria Jarząbek z klasy III c- nauczyciel prowadzący mgr Magdalena Urzędniczok
z języka angielskiego: Paulina Ślązak z klasy III e- nauczyciel prowadzący mgr Agnieszka Rudoll
LAUREACI Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
-    z biologii KRYSTYNA GAWLEŃSKA z kl. III e Przewodnikiem naukowym uczennicy jest mgr Janina Heczko - Sapota
-    z języka niemieckiego - VICTORIA JARZĄBEK z kl. IIIc  Przewodnikiem naukowym uczennicy jest mgr Magdalena Urzędniczok           
-    z matematyki - MACIEJ CHOLEWA z kl. III b. Przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr Janina Siwakowska

2013/2014

1 FINALISTA
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO: Sebastian WOJTAS z kl. IIIa. Przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr Mirosława Wojtas
1 LAUREAT
Z GEOGRAFII: Łukasz UNGIER z klasy III c - Przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr Izabela Leńdźwa

2014/2015

1 LAUREAT
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO: KRZYSZTOF ŚMIGIERA z klasy III d - Przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr Mirosława Wojtas

Katarzyna Bielecka i Bartosz Niewiadomski Posłami XXI kadencji Sejmu Dzieci i Młodzieży

 

2015/2016

1 FINALISTKA
Z JĘZYKA POLSKIEGO: Agnieszka POTEMPA z klasy III a - Przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr Joanna Bojaczyk

 

Joanna Uchańska
- LAUREATKA -
konkursu przedmiotowego
z historii
w roku szkolnym 2003/2004

poseł na X sesję
Sejmu Dzieci i Młodziezy – VI 2004

Aleksandra Szantyr
- LAUREATKA -
konkursu przedmiotowego
z chemii
w roku szkolnym 2002/2003

Maria Blaszkowska
- LAUREATKA -
konkursu przedmiotowego
z biologii
w roku szkolnym 2005/2006

Magdalena Dornik
– LAUREATKA -
konkursu przedmiotowego
z biologii
w roku szkolnym 2006/2007

Justyna Wyrwoł
- LAUREATKA -
konkursu przedmiotowego
z chemii
w roku szkolnym 2000/2001

Ewa Tobór
- LAUREATKA -
konkursu przedmiotowego
z biologii
w roku szkolnym 2005/2006

MARTA STEBNICKA
- LAUREATKA -
konkursu przedmiotowego
z języka niemieckiego
w roku szkolnym 2007/2008

Paweł Klica
- LAUREAT -
konkursu przedmiotowego
z języka polskiego
w roku szkolnym 2007/2008

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.