Rada Młodzieży

DYREKTOR SZKOŁY ZAPRASZA UCZNIÓW DO POZYTYWNEJ AKTYWNOSCI I WSPÓŁPRACY ORAZ WYRAŻANIA OPINII 
O FUNKCJONOWANIU NASZEJ PLACÓWKI WE WSZYSTKICH
OBSZARACH JEJ DZIAŁALNOŚCI

Rada Młodzieży:
Jesteśmy samorządem uczniowskim, który ma pełną autonomię i możliwość współtworzenia życia szkoły. Nasze pomysły spotykają się z akceptacją naszych kolegów oraz dyrekcji, nauczycieli i rodziców. 

Co roku, we wrześniu odbywają się demokratyczne wybory do Rady Młodzieży. 
Opiekuna wybieramy również w wyborach. 
Wchodzimy w skład Młodzieżowej Rady Miasta.

Mamy na swoim koncie wiele imprez i akcji, które weszły na stałe do kalendarza szkolnego: Uroczyste Pasowanie na Gimnazjalistę, Dyskoteki, Hallowen, Walentynki, Dzień Otwarty, „Dzień wróżb”, Mikołajki, spotkania kolędowo- opłatkowe, „Dzień Wiosny”, Piknik Szkolny, liczne akcje charytatywne pod nazwą „Słodkie przerwy” oraz „Muzyczne przerwy”.

REGULAMIN RADY MŁODZIEŻY Pobierz

 

RADA MŁODZIEŻY 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017 Prezydium Rady Młodzieży tworzą:

Przewodniczący: Marek Golus z kl. II b 
Zastępca Przewodniczącego: Wiktoria Skrzypiec z kl. II d
Członek Prezydium:Robert Jasiok z kl. I d
Radę Wsparcia Uczniowskiego przy Prezydium RM tworzą:Agata Rybińska (kl.IIa) , Katarzyna Szołtysik (kl. II c), Marek Juraś (Kl. I d) i Martin Gacki (kl.Ib)

Opiekunką Rady Młodzieży jest mgr Barbara Skiba

 

RADA MŁODZIEŻY 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 Prezydium Rady Młodzieży tworzą:

Przewodniczący: Bartosz Niewiadomski z kl. III a
Zastępcy: Bartosz Kronberg z kl. III a oraz Karolina Kukla z kl. III b
W skład Rady Wsparcia Uczniowskiego wchodzą: Zuzanna Mania ( III b), Magdalena Niejodek (III c) oraz Marek Golus (II b). 

Opiekunką Rady Młodzieży jest mgr Barbara Skiba

W roku szkolnym 2014/2015 Prezydium Rady Młodzieży tworzyli:

Przewodnicząca: Karolina KARCH kl. III b
v-ce przewodniczący:  Szymon JASIOK kl. III c
v-ce przewodniczący: Bartosz NIEWIADOMSKI kl. II a

W skład Rady Wsparcia Uczniowskiego wchodzą:
Klaudia JARUSZEWSKA kl. III a
Kamila PAJĄK kl. III a 
Aneta RABSZTYN kl. III b i Szymon JASIOK – koordynatorzy ds. Ogólnopolskiego Programu „Szkoła Współpracy”

Opiekunem Rady Młodzieży była mgr Barbara Skiba

RADA MŁODZIEŻY 2014/2015 



RADA MŁODZIEŻY 2013/2014 

W roku szkolnym 2013/2014 Prezydium Rady Młodzieży tworzyli:

Przewodniczący: Łukasz TOMCZYK kl. III c
v-ce przewodnicząca: Aleksandra Mąkos  kl. III c
v-ce przewodniczący: Arnold Wolszleger kl. III a

Opiekunką Rady Młodzieży była mgr Barbara Skiba


 

Prezydium Rady Młodzieży w roku szkolnym 2012/2013 tworzyli:

Przewodniczący:  Kamil BOMBA z kl. IIIe                                                   
Zastępca Przewodniczącego: Krzysztof JASIOK z kl. III d
Równoprawnym członkiem Prezydium - Hanna Bryniak z kl. IIId

Prezydium RM zaprosiło do współpracy pozostałych kandydatów: Marcelinę Bujoczek, która będzie pełniła funkcję sekretarza RM oraz Arnolda Wolszlegera, który będzie pełnił rolę pełnoprawnego, wspierającego  członka prezydium RM.
Opiekunem Rady Młodzieży została mgr Barbara SZOŁTYSIK

W skład Prezydium Rady Młodzieży w roku szkolnym 2011/2012 wchodzili:

Przewodniczący: Mateusz PYKA – kl. III b
z-ca Przewodniczącego:
Renata BRYNIAK– kl. III d
Pełnoprawny członek:
Patryk
KRöNBERG - kl. III c
Opiekunem RADY MŁODZIEŻY była mgr AGNIESZKA JOCHLIK

Od marca 2012r.:

Przewodniczący: Mateusz PYKA – kl. III b
z-ca Przewodniczącego: Renata BRYNIAK– kl. III d
Pełnoprawny członek: Łukasz NIEROBISZ- kl. III b
Opiekunem RADY MŁODZIEŻY była mgr BARBARA SZOŁTYSIK

Do marca 2012r.:

RADA MŁODZIEZY - rok szkolny 2010/2011 - pobierz

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.